Anonym bruker Skrevet 1. november 2010 #1 Skrevet 1. november 2010 Jeg syr en del barneklær, og har maskiner og utstyr som gjør dem ganske "proffe" - men samtidig med et personlig preg. Tenkte å sy sånne alvekjoler og hettegensere i fleece eller ullfleece til venners barn. De minner litt om MyCinnamonGirl kjolene i stilen. Men er det kjipt å bare få det ? Bør jeg kjøpe noe i tillegg ? Vi pleier å kjøpe for et par hundre til hver. Mine får nok leker av dem. Bruker en kveld på hver enhet, om det spiller noen rolle da... Tenker jo selv at det er nok, men må høre hva dere hadde syntes om dere fikk noe sånt til ungene.
Gjest Skrevet 1. november 2010 #2 Skrevet 1. november 2010 Ettersom jeg verken strikker eller syr selv så blir jeg overglad for hjemlagde gaver!
Anonym bruker Skrevet 1. november 2010 #3 Skrevet 1. november 2010 hadde blitt kjempeglad om mine fikk det til jul evt kan du jo ligge med en liten pose sjokomynter etc =P
Anonym bruker Skrevet 1. november 2010 #4 Skrevet 1. november 2010 Jeg hadde blitt superglad. Mye bedre enn ubrukelige plastdingser. Og all den kjærlighet som ligger bak a gitt. Sånn vill jeg sett på det.
Anonym bruker Skrevet 1. november 2010 #5 Skrevet 1. november 2010 Det har jeg også gjort De av mine bekjente som fikk alvekjoler i fleece ble kjempe fornøyde! Må inrømme at jeg er en racer på den symaskinen
Anonym bruker Skrevet 1. november 2010 #6 Skrevet 1. november 2010 Jeg ville også blitt kjempe glad for en slik gave til mine barn, hadde absolutt ikke trengt noe i tillegg!
Anonym bruker Skrevet 1. november 2010 #7 Skrevet 1. november 2010 Jeg hadde blit veldig glad og utrolig imponert!
Anonym bruker Skrevet 1. november 2010 #8 Skrevet 1. november 2010 Ok, da kan jeg pakke inn første gave ut - med god samvittighet. Takk for svar.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå