Gjest Skrevet 28. oktober 2010 #1 Skrevet 28. oktober 2010 Følger det med en ekstradel til den sengen når man kjøper den? Man skal jo kunne ta av den ene siden etterhvert, når barnet er stort nok til å klatre ut av sprinkelsengen.. Vi arvet vår seng, og fikk ikke med noe ekstra. Og når vi skrur av den ene siden (pusset og malte den før snuppa ble født) vil den ikke holde seg oppe selv liksom... Kikker på bilder på nettet, og da ser det ut som om det er en litt "bred list" hvor man kan feste evt. sengehest på osv... Uff, utrolig dårlig forklart!!
VårSol :) Skrevet 28. oktober 2010 #2 Skrevet 28. oktober 2010 Ja, det følger med en sånn bred list..
stearin Skrevet 28. oktober 2010 #3 Skrevet 28. oktober 2010 Jeg har nylig kjøpt en slik seng og det følger med en bred list. Men vet enda ikke hva den brukes til, ikke kommet så langt med å sette opp senga enda:P
Gjest Skrevet 28. oktober 2010 #4 Skrevet 28. oktober 2010 Ååkei Da må jeg jammen meg få tak i en slik Skal på IKEA i helga, så da får jeg høre om de kanskje selger de løst:) Hadde vært genialt, så slipper vi å kjøpe ny seng allerede;) Det er ikke noen her inne som vil selge den til meg feks?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå