Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 27. oktober 2010 #1 Skrevet 27. oktober 2010 Hvordan vet dere hva slags stoff og kvalitet det er på klærne? Synes det er så vanskelig å kjøpe klær på nettet, når man ikke selv kan kjenne på plagget- hvor tykt stoffet er, kvaliteten på det osv... Eller er det mer sånn at man bare kjøper det, og håper på det beste?
hamsterpia Skrevet 27. oktober 2010 #2 Skrevet 27. oktober 2010 Jeg handler i god tro, og er jeg ikke fornøyd når jeg har pakket opp varen, så sender jeg det i retur med beskjed om at de ikke sto til forventningene.
meg & to små vampyrer Skrevet 27. oktober 2010 #3 Skrevet 27. oktober 2010 Jeg leser på hva slags materiale de er laget av og tenker på klær jeg har av samme type materiale hjemme,.. Det pleier å hjelpe litt:) Blir ofter riktig enn feil..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå