Gå til innhold

noen som kan anbefale noen spill for en 4-5åring?eks DS


Anbefalte innlegg

Skrevet

viss det er det det heter:P sønnen min på 4,5 år er veldig opptatt av spill, men har aldri spilt selv, bare ser på...så lurte på å kjøpe noe sånn til han til jul,...noen som kan anbefale noe for en som aldri har spilt noe sånn før?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

tenkte mer på sånne tv-spill/ håndspill=)

men takk for svar=)

Skrevet

Jenta vår på fem spiller supermario som bare det:)

Skrevet

Nå er det sikkert forskjell på utviklingsnivåer, men min 4 åring klarer ikke å bruke en DS. Han har en øve-laptop som har spill han klarer og synes er morsomme:) Mange av øve-laptopene har kun tall og bokstavlæring, vi fant en som har labiryntspill blandt annet. Husker ikke navnet og går jeg inn og sjekker vekker jeg guttungen, men jeg fant den hos BR leker og den er blå og har en mus formet som en...eh..mus:) som er oransje.

Skrevet

Nintendo DSi er tingen for tiden. Vår 4-5 åring har en sånn, og samme har de fleste i barnehagen, og de som ikke har, de får nok til jul.

 

De spiller Bakugan, Super Mario, og Nintendogs. Sikkert mange andre spill også, men vår har ikke så mange ulike spill enda.

Skrevet

Sofie spillene er fine begynner spill. Det er lillesøsteren til Josefine som er fra skolealder :) Det var første spillet min datter begynte med når hun var 4,5 år og fikk DS. Hun spiller nå Hello Kitty, littlest pet shop, og zhu zhu pets (er litt over 5 år nå)... Tror det er greit å begynne med et litt enkelt spill og når de lærer seg teknikken så kan de spille alt mulig etter hvert :) Jenta mi fikk ei stor jente på 9 år til å vise seg på DS'en når hun fikk den, det var jo ikke noe jeg kunne vise henne akkurat :) Det tror jeg var lurt, hvis hun skulle funnet ut av det selv hadde det tatt sin tid og vær veldig begrenset hva hun fant ut tror jeg :)

Skrevet

Flåklypa Grand Prix er bra. Noen av oppgavene er litt kompliserte med min sønn på 4,5 elsker det!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...