Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 25. oktober 2010 #1 Skrevet 25. oktober 2010 Ikke bra, ikke bra. Har ellers mest Janus-ull, og aldri opplevd hull på dem.. Kanskje bare uflaks, eller har andre opplevd d samme? Grunn til å klage i butikken?
~sjiraff~ Skrevet 25. oktober 2010 #2 Skrevet 25. oktober 2010 Har opplevd det flere ganger på janus ull. Hull på typiske ikke-slite-steder. Innbilder meg vel egentlig at de tynne ullplaggene ikke tåler så mye som vanlig bomullsplagg eller de ullplaggene som er litt tykkere (cubus, ridderull fra janus osv).
togutter-08og10 Skrevet 25. oktober 2010 #3 Skrevet 25. oktober 2010 Et ullplagg skal vare mer enn to dager. Du kan helt klart reklamere på det. Så sant det ikke er en skade som har skjedd under lek, der barnet har sitti fasi i noe.
3småtroll♥ Skrevet 25. oktober 2010 #4 Skrevet 25. oktober 2010 Har opplevd hull på ull selv etter kort tid, men husker ikke hvilket merke det var? Tror ikke det er fordi det er tynn ull. Brukte mye cubus og kappahl ull før og var kjempefornøyd med det til jentene, men lilleknott er ekstremt varm av seg så det blir for tykt for han. Kjøper derfor Pierre Robert og det ullsettet fra apoteket for det er tynnere. Det har vi brukt mange ganger og vasket det like mange og det er like helt;)
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 25. oktober 2010 Forfatter #5 Skrevet 25. oktober 2010 Baby er bare 1 mnd gammel, så det skyldes ihvertfall ikke voldsom lek hehe;) Men da skal jeg prøve å klage, selv om jeg kjøpte den på salg tidligere i sommer..
pitbull Skrevet 25. oktober 2010 #6 Skrevet 25. oktober 2010 Skal ned på barnas hus og reklamere i morgen , for det samme skjedde her. Første gang gutten bruker den nye joha-bodyen, rakner den i sømmen på siden, nederst med låret. Det er vel den siste plassen det burde rakne, så er ganske skuffet, dårlig kvalitet...
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 25. oktober 2010 Forfatter #7 Skrevet 25. oktober 2010 Her har det blitt to små hull midt på magen av alle steder, ikke i sømmen engang - dårlig ja!
hol(L)y COW Skrevet 25. oktober 2010 #8 Skrevet 25. oktober 2010 Dersom du kjøpte det i sommer....er du sikker på at det ikke er møll som har laget hull? Om du ikke lagrer ullklær i tette plastposer kan det bli sånne små møllhull, og de synest ofte ikke før etter vask så vidt jeg har forstått?
Gjest Skrevet 25. oktober 2010 #9 Skrevet 25. oktober 2010 Opplevde det samme her, hull i kragen på bodyen :\ veldig dumt i grunn for jeg synes joha har kjempe fin passform!
Sylteflesk Skrevet 25. oktober 2010 #10 Skrevet 25. oktober 2010 Synes også det høres ut som møllhull.
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 25. oktober 2010 Forfatter #11 Skrevet 25. oktober 2010 Det er nok ikke møll, siden hullene kom tilsyne 2.dagen i bruk..
tine0810 Skrevet 26. oktober 2010 #12 Skrevet 26. oktober 2010 Jeg har brukt masse Joha-ull til mini, og aldri opplevd noe sånn....klag!
kinderegget Skrevet 26. oktober 2010 #13 Skrevet 26. oktober 2010 Je har opplevd lignende hvis jeg har vasket ull med vanlig vaskepulver...Har du vasket i ullvask?
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 26. oktober 2010 Forfatter #14 Skrevet 26. oktober 2010 Jauda, vasket m Milo. Skal klage ja, så får vi se hva de sier..
The Bad Gal Skrevet 26. oktober 2010 #15 Skrevet 26. oktober 2010 Har dere vasket det sammen med noe som har glidelås? Fikk også sånne mystiske hull midt på plaggene. Fant ut at jeg hadde vasket de sammen med ullplagg som har glidelås, og jeg hadde ikke dratt opp glidelåsen, så tror den laga hull i de andre klærne. Har ikke opplevd det igjen etter at jeg begynte å passe på glidelåsene...
Lykkeli & gla ♥ jentene mine ♥ Skrevet 26. oktober 2010 Forfatter #16 Skrevet 26. oktober 2010 hmm, nei, ingen glidelåser heller gitt- men greit å være obs på ihvertfall
Milli Vanilli Skrevet 26. oktober 2010 #17 Skrevet 26. oktober 2010 Jeg har i alle år brukt ull til barna en hel sesong, og det har vært slitesterkt. Men i fjor syntes jeg ullen var mye tynnere (joha og janus) Nesten alt ble hull på før første vask. Janus kjøpte jeg på Sparkjøp, så jeg samlet alt og gikk tilbake (uten kvittering, for den hadde jeg ikke) De tok i mot alt, og fikk pengene tilbake. I år har jeg kjøpt reflex og safa, det er iallefall helt enda.. Så ja, god grunn til å klage :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå