Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2010 #1 Skrevet 24. oktober 2010 Og som gjør at du ikke tør signere med nick?
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2010 #2 Skrevet 24. oktober 2010 Nei. Men jeg signerer aldri med nick. Har ikke med å være redd noen, men vil ikke at det skal kunne samles opplysninger fra ulike innlegg, slik at noen kan finne ut hvem jeg er. Dette er kun fordi jeg er en meget privat person.
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2010 #3 Skrevet 24. oktober 2010 Signerer aldri med nick fordi det er et anonymforum, ikke fordi jeg er redd for noen:)
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2010 #4 Skrevet 24. oktober 2010 Det er ikke til og stikke under en stol at det er mange gale hurper her inne! Det er det jo en haug med eksmpler på. Det er jo flere som har blitt beskyldt for både det ene og det andre her inne. Folk driver jo og samler opp opplysninger om en for så og legger ALT ut også gjerne til div slekninger. Så nei, ingen jeg er spesiellt redd for her inne, fir de fleste hurpene her inne signerer uansett med "anonym". Men jeg er ikke interessert i og bli en av deres "offer" så derfor holder jeg meg til og signere "anonym". Så vet jeg at jeg, barna mine og generell familie er trygge!! Bib og dib damene er generellt sett en skummel rase...
Sa-Nata-Ana *med bestemorpupp* Skrevet 24. oktober 2010 #5 Skrevet 24. oktober 2010 Kan ikke akkurat si at jeg bekymrer meg så veldig for hva noen som helst her måtte mene. Når det er sagt så sørger jeg for å ikke utlevere meg selv på noen måte som kan brukes til å identifisere meg. Ikke det at jeg har noe å skjule, men jeg har egentlig ikke noen særlig interesse av å bidra til sosialpornografien ;-)
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2010 #7 Skrevet 24. oktober 2010 Ikke nå lenger men før da var det flere som var så ekle med dem som dem ikke var enig i. Sånne som Doppler og Sug Lut. Og Pila før hu blei snillere. Nå som dem ikke er her lenger heldigvis.
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2010 #8 Skrevet 24. oktober 2010 pøsj, de var da aldri særlig mer en pusekatter - de ville aldri outa deg eller stalka deg - det er andre gærninger som er verre.
♡ A & E ♡ Skrevet 24. oktober 2010 #9 Skrevet 24. oktober 2010 Nei, jeg er ikke redd for noen her inne. Når jeg velger å svare anonymt er det fordi det er befriende å kunne lufte seg anonymt av og til
Cat.68 Skrevet 24. oktober 2010 #10 Skrevet 24. oktober 2010 Nei jeg er ikke redd noen her inne.Hvorfor skulle jeg være det?
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2010 #11 Skrevet 24. oktober 2010 Signerer 1744;) Det er alltfor mange gærne hurper her inne til at jeg vil signere med nick;)
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2010 #12 Skrevet 24. oktober 2010 signerer ikke med nick fordi jeg er veldig privat i den forstand at jeg er litt redd "internett' generelt. Har ikke mange bildene på FB heller, vil ikke og tør ikke. Mye rare mennesker der ute.
Anonym bruker Skrevet 24. oktober 2010 #13 Skrevet 24. oktober 2010 Jeg vil bare ikke at folk skal kunne identifisere meg utifra det jeg skriver. Derfor bruker jeg nick noen ganger (håper at ingen forstår det er meg;), og hvis det er ting som folk kan identifisere meg på, så går jeg til anonymforum. Ikke vanskelig å vite hvem som sitter bak nicket mitt hvis det er noen som kjenner til meg som tilfeldigvis ser nicket. Er nok litt flau over å sitte på dib og bim.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå