Anonym bruker Skrevet 22. oktober 2010 #1 Skrevet 22. oktober 2010 Jeg er på jakt etter en vaskemaskin, som "lever evig". Lite interessert i å kjøpe ny maskin om 5-6 år. Hvilken maskin har du? Fornøyd? Hatt den lenge?
Anonym bruker Skrevet 22. oktober 2010 #2 Skrevet 22. oktober 2010 Har hatt en whirpool i 9 år nå. Den er upåklagelig! Men ryker den går jeg nok for en billigere alikevel. Har hørt om flere rådyre som ryker like etter garantitiden og som ikke er verdt å reparere. Sjangser heller på en billigere, men av noe jeg mener er tilsynelatende akseptabel kvalitet. Dvs vaskekapasitet på 10kg, og sentrifugering på minst 1400 omdreininger. Da skal den være solid nok.
Anonym bruker Skrevet 22. oktober 2010 #3 Skrevet 22. oktober 2010 Har AEG, fornøyd. Ellers er miele veldig SOLID.
Anonym bruker Skrevet 22. oktober 2010 #4 Skrevet 22. oktober 2010 ok. Takk for svar. Vurderer AEG el Miele. Føler 1600 omdreininger er ett "must", eller er 1400 godt nok? HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå