Anonym bruker Skrevet 22. oktober 2010 #1 Skrevet 22. oktober 2010 Jeg har nå lest triologien. Og jeg må si at jeg er skuffa...... Hva var det med slutten i "ligge i grønne enger"?? Noen som vet om det kommer ei bok til? Føler at slutten mangler... Og var Erlend utro med han arktiekt mannen?
Anonym bruker Skrevet 22. oktober 2010 #3 Skrevet 22. oktober 2010 Jeg har lest to og en halv av de.. Endte faktisk med at jeg datt av et stykke uti den siste boka. De to første grep meg skikkelig og jeg gledet meg masse til "Ligge i grønne enger". Men da jeg først fikk den mellom hendene var det liksom noe som manglet.. Følte stemningen var borte i historien, og til slutt så ga jeg opp.
Anonym bruker Skrevet 22. oktober 2010 #4 Skrevet 22. oktober 2010 jeg likte 1. boka minst Tok lang tid før jeg begynte å like bøkene..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå