Tøffe Tøflus Skrevet 22. oktober 2010 #1 Skrevet 22. oktober 2010 Svigers skal sitte her i kveld mens jeg og mannen tar oss en liten tur ut. Lurer på hva jeg skal kjøpe inn som de kan kose seg med? De kommer hit i 19-tiden, så regner med de har spist middag før de kommer. Svigerfar går på lavkarbo, så han spiser ikke særlig mye godis i utgangspunktet. Noen forslag?
Merethe ♂ ♀ ♂ ♀ Skrevet 22. oktober 2010 #2 Skrevet 22. oktober 2010 Frukt, nøtter, eller sånn frukt/nøtterblanding... Hvis man går på lavkarbo blir det litt vanskelig, da... Men nøtter er jo bra, mye sunt fett.
Bea <3 Skrevet 22. oktober 2010 #3 Skrevet 22. oktober 2010 Nøtter, sukkerfri mørk sjokolade, friske bær og vaniljekesam. Alt av friske bær er gull for de på lavkarbo, vaniljekesamen vet jeg ikke helt hvor mange karber det er i, men tror ikke det er så galt Kos dere ute da!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå