Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2010 #1 Skrevet 21. oktober 2010 Har en nydelig sønn på 5 mnd,mannen og meg har bestemt oss for at vi ville ha 2 tette så har ikke begynt på noe prevansjon. Fikk mensen første gang igjen etter graviditeten 21. september og da skulle jeg jo hatt mensen igjen nå... Noe som ikke har skjedd. Har tidligere alltid hatt 28 dager syklus. Men er det kanskje vanlig å være litt uregelmessig når mensen kommer tilbake? Har sjekka på sånn el kalkulator,og den sa at el mest sansynlig var 5. okt vi hadde sex 3. og så igjen 7. Noen som vet? Dette er nemlig førstemann,så har ikke noe å sammenlikne med... Håper på svar!
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2010 #2 Skrevet 21. oktober 2010 Ikke alltid mensen kommer tilbake som normalt med en gang etter en graviditet så fort. Så det kan nok bare være hormoner i ulage også. Men ta en test, så får du svar )
Anonym bruker Skrevet 21. oktober 2010 #3 Skrevet 21. oktober 2010 Skal det,men har ikke noe test her hjemme. Får kjøpe en i morra å sjekke:) -HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå