**¤¤** Skrevet 21. oktober 2010 #1 Skrevet 21. oktober 2010 Jeg trenger nye vintersko i år, og vet ikke hvilken jeg skal kjøpe. Trenger en som er gode og varme. Holder seg tørr lenge og som jeg kan bruke for å gå ut med barna eller turer. Kan dere anbefaler meg noen? Helst ikke over kr 1000, men så billig som mulig. tusen takk
**¤¤** Skrevet 21. oktober 2010 Forfatter #2 Skrevet 21. oktober 2010 Er det virkelig ingen som skal bruke vintersko/støvler i år???
Meg,Vesla & Antonio:) + spire Skrevet 21. oktober 2010 #3 Skrevet 21. oktober 2010 jeg har de siste årene brukt ecco sine gore tex høst sko, har funket helt fint med tynn ullsokk i. de i år kostet 1300 da.. skal også prøve ecco sine vinter sko, de går litt høyere opp enn høstskoene. ellers er jo slike som ligner uggs veldig varm, men tror de blir våt om det er våt snø eller lignende.
Gjest eelis+kian Skrevet 21. oktober 2010 #4 Skrevet 21. oktober 2010 Jeg bruker Sorel barnesko, og er veldig fornøyd. Nå har jeg veldig små føtter da, men de har voksensko også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå