Gå til innhold

Syns du navnet Janne er fint?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Synes det er så koselig navn og så slo det meg at det er gansek få som heter det igrunn..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Fint navn :-)

Tenker på Janne Formoe, hun er søt

Skrevet

Janne er kjempefint. Et vanlig og trygt navn, samtidig som det er veldig få barn i dag som får det navnet. Om noen i det hele tatt:)

Skrevet

Jeg synes ikke Janne er et fint navn. Men det er fordi det var ei fra samme bygd som meg som jeg ikke likte..

 

 

Skrevet

Jeg er ikke så begeistret for det, men det er fordi min svigermor heter det og hun er en smule innvaderende. ;) Men før hun "kom inn i livet mitt" syntes jeg det var et koslig navn. :)

Skrevet

Håper ikke det var meg:( Jeg kommer fra en bygd, men jeg syntes selv at jeg er gæli koselig da ivertfall..hehe...

Skrevet

Jeg får assosiasjoner til finner med surt oppsyn, som i skihopper-Janne (Ahonen).

Skrevet

Synest ikke det er fint. Men det er nok fordi jeg assosierer det med ei jente jeg voks opp med som var sleip og forferdeleg dum.

Skrevet

Må vel nesten si ja, siden jeg heter det selv ;)

Skrevet

Jeg fikk en søster for 7 år siden som mor og far slet VELDIG med å finne navn til! de var innom 10-15 navn og til slutt foreslo jeg Janne og de elsket det! :)

Så ja jeg synes det er kjempefint ^^

og så er søsteren min verdens søteste og smarteste 7åring da ;)

Skrevet

Syns det er koselig!! liker navn som "spretter" litt.

Sånn som Synne, Hanne; Jenny; Emma, Jenna, osv.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...