Gå til innhold

NEEI! 2-åringen SPISTE en brusetikett.... :(


Anbefalte innlegg

Skrevet

Han gjør mye rart den ungen, men denne var ny... :/

Er jo ikke akkurat giftig, men må vel bli trøbbel imagen av dette? Lekte med ei brusflaske i badekaret. Etiketten løsnet, og så valgte altså småen og ete den....... :(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

papir er bare litt fiber i kosten .....

Skrevet

Vil tro det går helt fint. Utrolig hva små barn får i seg. Minsta her tygger småstein og "smaker" på det meste når hun er ute:-)

Skrevet

Eh, ja.. han spiste en lyspære i fjor, og det gikk faktisk også bra...;)

Jo det er jo mest papir i en sånn etikett, men det er jo nokså kraftig papir, og med noe lim og greier... urk!

Skrevet

Hvorfor lar du en 2 åring leke med korka da?

Gjest eelis+kian
Skrevet

Hehe, guttungen her spiser gjerne dopapir og pekebøker hvis han får lov. Jeg tror ikke det er farlig, så lenge det ikke inngår i det daglige kostholdet ;-)

Skrevet

nei satser på litt mer variert kosthold fremover:))

Skrevet

Nei, er riktig at det var etketten, heldigvis ikke korka;)

Tenkte ikke på at han kom til å ETE etiketten, er jo lenge siden han sluttet å putte annet enn mat i munnen...:/

Skrevet

Får se hvordan dagen blir ift magen hans.. Har pøst på med tørket aprikos, for å få fart på "systemet";)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...