Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2010 #1 Skrevet 18. oktober 2010 Vet at små barn ikke skal spise nøtter, spesielt peanøtter. Men hva med pop-corn?
Gjest Skrevet 18. oktober 2010 #2 Skrevet 18. oktober 2010 Jeg antar at du har tenkt å poppe de først? Går vel fint det, bare ikke hiv på så mye salt. Det er ikke nøtter, men mais.
Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2010 #3 Skrevet 18. oktober 2010 Ja det kan de, men pass på salt mengden, og helst ferdig poppet fra butikken, det inneholder nemlig VELDIG lite upoppede korn, for DE kan jo være farlige. Barn burde jo heller ikke stappe innpå slik vi voksne har en tendens til å gjøre, men spise ett og ett
Gjest Skrevet 18. oktober 2010 #4 Skrevet 18. oktober 2010 De upoppede faller jo til bunns, så bare ikke ta de med oppi bollen. For de butikkkjøpte er så sinnsykt feite og salte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå