Gå til innhold

Noen med erfaring som personalkoordinator??


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sitter å funderer på å skifte jobb, og tenker retning personal ettersom jeg har en god del erfaring innen dette feltet. Hva består dagene dine av?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei, men jeg kunne tenke meg å jobbe med slikt selv. Så håper det kommer masse spennende tips og sånt her etter hvert.

 

Jeg jobber litt på en personalavdeling nå da, men det et engasjement så litt varierende hva jeg gjør... Litt det som trengs.

 

Er stillingen du tenker på end er man planlegger hvor personal skal jobbe til enhver tid? Eller hva ligger i begrepet "koordinator" i den jobben du vurderer å søke?

Skrevet

Kunne sef tenkt meg å jobbe innen oljebransjen, men jobben jeg ser på er innen rekrutteringsbransjen med intervjuer,oppfølging av personal og arbeidsgiver osv...hmm..spennende...eller? Er litt ute etter en jobb med mye variasjon, er en person som liker det skjer noe for å si det sånn :-)

Skrevet

Ja, det hørtes jo spennende ut! :)

 

Her jeg jobber hvertfall hverdagen veldig variert, selv om dette er en kjedelig personalavdeling i en off.virksomhet. :) Hadde nok aldri kjedet meg om det var fast det her. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...