Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2010 #1 Skrevet 18. oktober 2010 Jeg kikket på X-factor for første gang denne fredagen og jeg lurer litt på hva dere her inne mener om årets deltakere. Leitet litt selv, men fant ikke noen tråder på dette de siste dagene:)
Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2010 #3 Skrevet 18. oktober 2010 det jeg reagerer mest på er at dommerne er så snille og milde i år, de gir gode tilbakemeldinger selv om det var ræva. Jeg synes spesielt "irresistible" bør ryke ut fort som f... mulig et par av dem kan synge men sammen høres de ut som en kasse med kattunger som blir kasta ned en trapp. Surt, skjærende og jævlig!
Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2010 #4 Skrevet 18. oktober 2010 Jeg var med på x-factor i år, men kom ikke videre fra precast. Jeg har en lav og hes stemme som folk syntes er kjempefin. Jeg får til fraseringer og vibrasjoner og stemmen min er spesiel og beroligende å høre på. Samtidig treffer jeg tonene. Når jeg skulle synge på precasten kom jeg inn i et stort rom hvor stemmen forsvant i rommet og nådde knapt frem til dommerene. Dette har sikkert flere enn meg ryket ut på og kan være litt av forklaringen på hvorfor disse er med i finalen. De har sterke høye stemmer, lite talent, men har mye personlighet. Denne konkurransen har utviklet seg til å bli langt fra hva jeg setter pris på i en sangkonkurranse og dommerene er alt for preget av å være kompis med deltakerene og ha solidaritet for sine "egne" grupper.
Anonym bruker Skrevet 18. oktober 2010 #5 Skrevet 18. oktober 2010 Ingen er flinke, men Atle er veldig fin å se på. Såpass at det er verd å se på alikevel;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå