småtroll:) Skrevet 18. oktober 2010 #1 Skrevet 18. oktober 2010 ja...du leste riktig...de ordner faktisk ting for meg uten at jeg har bedt om det...vanvtittig bra!!
lille sprelle Skrevet 18. oktober 2010 #2 Skrevet 18. oktober 2010 min erfaring er at det lokale nav-kontoret fungerer ganske greit. Med en gang man må ha kontakt med forvaltningsenheten er det helt håpløst.
* 5 om dagen * Skrevet 18. oktober 2010 #3 Skrevet 18. oktober 2010 jeg er også veldig fornøyd med mitt lokale kontor, men jeg må følge godt med. men er det noe som jeg oppdager, så retter de de veldig fort..... så stort sett tror jeg nav er ganske ok på de de fleste kontorer. men om det er noe som må videre, tar det uker før feks reisepenger blr utbetalt, og det er litt irriterende, men sånn er det vel bare.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå