Linnea82 Skrevet 18. oktober 2010 #1 Skrevet 18. oktober 2010 Tenkte på sånn med vekter, og hvor mange kg skal en nybegynner starte med? Hvilket merke er bra? Ser på nett at d finnes mange ulike pris og vektklasser.
Espoir Skrevet 18. oktober 2010 #2 Skrevet 18. oktober 2010 Jeg har kjøpt en på 1,7 kilo, tror det er denne: http://www.treningspartner.no/produkt/1656_rockering-17-kg.aspx Den er passe tung, tror jeg. Jeg er nybegynner, men ikke utrent. den er ganske enkel å rocke med, men tung nopk til at den kjennes effektiv.
mpb♥ Skrevet 18. oktober 2010 #3 Skrevet 18. oktober 2010 Jeg har denne(link under), syns den er helt ålreit jeg http://www.sports-hoop.com/product_sportshoop/ProductDetail.aspx?SubCategoryID=2&ProductID=5 Kjenner noe som har denne(link under), den er også veldig ålreit. Hu som har den fikk ikke like mye blåmerker som jeg gjorde med den jeg har. http://www.sports-hoop.com/product_sportshoop/ProductDetail.aspx?SubCategoryID=2&ProductID=7
Wopi Skrevet 18. oktober 2010 #4 Skrevet 18. oktober 2010 Jeg har tidligere trent på Innersvingen, synes denne er kjempebra! http://www.flust.no/trening/treningsutstyr/rockering/innersvingen-rockering/
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå