gusken Skrevet 16. oktober 2010 #1 Skrevet 16. oktober 2010 Har begynt å tenke litt på julekalenderen til min 5 årige datter. Tenkte at det skulle være litt aktivitetskalender og ikke bare gaver. Noen som har noen gode forslag?
♡ A & E ♡ Skrevet 16. oktober 2010 #2 Skrevet 16. oktober 2010 Tenker du på kinotur, svømmehall, jentekveld, tur med bål, spillekveld etc?
A0rigas Skrevet 16. oktober 2010 #3 Skrevet 16. oktober 2010 bake pepperkakehus, dra å hogge eget juletre.
ano`num *17.03.10* Skrevet 16. oktober 2010 #4 Skrevet 16. oktober 2010 teater, besøke nissen på senteret, se en julefilm sammen, låne julebløker på biblioteket, skrive julekort sammen, flerre julekurver. Sann som et ekstra tips Jeg henger bare opp pakker for de nærmeste dagene om gangen. Hender det noe forutsett og vi må endre på planer slipper jeg å ta ned pakker og ordne på nytt ) Vi har også et par ting som går igjen hvert år, unger er glade i gjentakelse/forutseelse. Som å bake lussekatter til lucia
Lemonia Skrevet 16. oktober 2010 #5 Skrevet 16. oktober 2010 Vil også tipse om å ha rebuser i noen av lukene. Enten noe som f.eks. viser vei til der gaven er gjemt eller noe som forteller hva dere skal gjøre i dag. Det husker jeg vi syntes var kjempestas.
ano`num *17.03.10* Skrevet 16. oktober 2010 #6 Skrevet 16. oktober 2010 Å ja! Rebus husker jeg også Ikke fra julekalender, men til lørdagsnopet mitt ) Den gangen da snop kun var i helgen og var mer luksus enn i dag. Mamma tegnet rebusene mine. Små lapper med en gjennstand jeg skulle finne; en leke, vaskemaksin, do, osv. Enten så fant jeg en ny lapp, eller så var det "tingene" mine. Åh, nå velter gode barndomsminner frem her ) Det skal jeg gjøre til mine barn en dag i nær framtid altså
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå