Gå til innhold

Alenemor på 22 år. Flere på min alder?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei hei, jente på 22 år. Har ei jente på snart 1 år. Vi bor i Ski. Er det fler der ute som er alene? Jeg har ingen kontakt med barnefar for øyeblikket. Hadde vært hyggelig å blitt kjent med flere på samme alder med barn. Kanskje hjelpe hverandre med barnevakt innimellom. Send en mail : [email protected] eller privat melding :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg er 21år og har en sønn på 13mnd:) Vi bor på Harestua, har hatt kontakt med BF men han ville ikke mer nå etter 1år med samvær veldig frem og tilbake hvor han ikke møtte opp.

 

Skrevet

Heisann..

Catharina, meg har du alt snakket med en god stund. Men jeg skriver meg opp her fordet, kansje flere i situasjonen :)

 

Jente på 20år, har en gutt på 9mnd, bor utenfor Haugesund. Har dårlig kontakt med bf og ser ikke ut til å bli bedre for øyeblikket.

Nå har ikke jeg noe problem med barnevakt, men hadde vert hyggelig å høre andres situasjon og råd :)

 

[email protected]

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...