hmmm? Skrevet 13. oktober 2010 #1 Skrevet 13. oktober 2010 Jeg hadde egentlig bestemt meg for at jeg ikke ville vite kjønnet på lille magetrollet før fødsel, men samboer + resten av familien (mest min mor egentlig) har tryglet og bedt meg om å ombestemme meg. Er av den nysgjerrige sorten selv, men ville ikke bare ombestemme meg sånn på flekken bare fordi det var det alle andre ville. Så jeg og min samboer ble enige om en liten mellomting. Isteden for at jordmor fortalte oss hva kjønnet var på ultralyden skrev hun ned kjønnet på en lapp og puttet den oppi en konvolutt vi hadde med oss. Jeg har sagt at konvolutten blir åpnet når samboeren min tar meg med ut på en bedre middag ) Kjenner at jeg er overfornøyd med denne løsningen, for vi har ikke vært ute og kost oss sammen på evigheter. Barnevakt til 2 åringen er heller ikke noe problem fordi alle er jo over ivrig på å vite kjønnet på babyen i magen.. Kjenner jeg begynner å bli skikkelig spent selv også. Nå blir det mest sannsynlig middag og kino på fredag.. Jeg gleder meg som en liten unge som venter på julenissen! Jordmoren var helt med på opplegget og fikk oss til å lukke øynene og snu oss vekk når hun skulle se etter kjønnet slik at vi ikke skulle skjønne noe av oss selv heller.. Er super spent på å få vite om magefølelsen om en gutt stemmer.
lillegull2008+spire2011 Skrevet 13. oktober 2010 #2 Skrevet 13. oktober 2010 Det var en kul vri:) Kose dere med god middag og spennende nyhet:)
Anine78 Skrevet 13. oktober 2010 #3 Skrevet 13. oktober 2010 Ja det var en skikkelig kul vri! Det blir jo virkelig en perfekt middag
Mamman til Stella og Håkon Skrevet 13. oktober 2010 #4 Skrevet 13. oktober 2010 morsom vri! fristet nesten å gjøre det selv Blir jo like spennende som å vente på resultatet på graviditetstesten! morsomt! lykke til å kos deg på middag ^^
Mia2011 Skrevet 13. oktober 2010 #5 Skrevet 13. oktober 2010 Gøy å høre, den vrien har vi også tenkt oss på, det er den ny "hotte" trenden i USA om dagen..En annen vri er å invitere de nærmeste hjem, la en/ei få ansvaret for å bake en kake og fylle den med feks. rød/rosa eller blå non-stop og når dere tar hull på kaka kommer kjønnet frem.. siste variant forutsetter vel og merke at vedkommende da har fått konvolutten med kjønnet i på forhånd Lykke til Selv har vi ikke UL før 1desember og tenkte at konvolutten skulle få ligge blant gavene under treet julaften Lykke til fredag..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå