Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Testet negativt tors (12 dager etter EL). Supersvak pos lør (14 dager etter EL) og 1-2 uker på Clearblue-test. Testet igjen i dag (17 dager etter EL) og fikk litt tydligere strek, men ikke veldig mye.

De andre tre testene jeg har tatt har vært strimler fra billig-tester.

 

Fikk svak test en stund etter IKM forrige gang...og da mistet jeg. Er jo supernervøs for å miste igjen. I mine to første svangerskap hadde jeg tydelige tester.

 

Har dette noe å si? Har ikke satt meg så mye inn i Hcg-nivå og slikt....

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Strek er strek, men om du skal ta en test på nytt så anbefaler jeg å kjøpe en Clare Blue digital, litt usikker på navnet, men da kommer det opp GRAVId / IKKE GRAVID

 

Jeg hadde svak strek og tenkte at det kanskje bare var ønsketenkning denne streken. Testet 2 ganger og samme svake strek kom. # dag kjøpte jeg en digital og er i dag 34 uker på vei :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...