høstjenta ~ lille vesla mi Skrevet 8. oktober 2010 #1 Skrevet 8. oktober 2010 Jeg har blitt helt sinnsykt glad i å knaske isbiter den siste uka... Merkelige greier! Har vært hos kusina mi ikveld, og tok med meg en pose full av isbiter fra kjøleskapet med isbitmaskin, og nå sitter jeg her med et stort vannglass fylt med isbiter...mmm..DEILIG!! (Er 37+6) Kanskje det har en sammenheng med at jeg er konstant varm for tida, og gjerne går ut i singlet når det er 5 varmegrader...? Så noen andre som har fått noen rare diller nå på slutten?
Mrs. Fix It- stor+liten Skrevet 9. oktober 2010 #2 Skrevet 9. oktober 2010 ISBITER med ekstra store bokstaver. har vell hatt det nesten hele veien egentli. er helt avhengig.. har litt med at det er det eneste som hjelper på halsbrannen også. så har eg utrolig lyst å spise den frosten som ligger nederst i fryseren. hehe lyst på alt som er kaldt .) er i uke 36.
Jenteflokken Skrevet 9. oktober 2010 #3 Skrevet 9. oktober 2010 Har plutselig fått veldig dilla på sjokolade nå på slutten, og er ikke så fornøyd med det hehe. Har hele tiden kun hatt dilla på appelsiner og druer, men nå er det kun sjokolade som står i hodet på meg! I går spiste jeg en sånn stooor melkesjokoladeplate helt alene på ca 10 min.... godt det ikke er lenge igjen I tillegg har jeg også en del hetetokter og syns det er varmt hele tiden, så kaldt vann med masse isbiter er en fast følgesvenn her og. Mannen min sitter i tykke gensere og småfryser, mens jeg tusler rundt barbeint i T-skjorter og svetter hehe.
høstjenta ~ lille vesla mi Skrevet 9. oktober 2010 Forfatter #4 Skrevet 9. oktober 2010 he he:) Bra å høre det ikke bare er meg som knasker isbiter! Sambo synes det er en helt grusom lyd, men jeg er AVHENGIG! Kjenner igjen de hetetoktene altså..jeg pleier å være litt mer frysen, men nå driver sambo å skrur på panelovner og jeg går etter å skrur de av..hehe
MammaTilToTette + spire Skrevet 9. oktober 2010 #5 Skrevet 9. oktober 2010 Isbiter! Og den dilla har jeg hatt siden uke 7:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå