line_n & sara Skrevet 7. oktober 2010 #1 Skrevet 7. oktober 2010 vurderer å bryne meg på barnebursdag i år. snupp blir tre, og tenkte å spørre bhage om å bruke lokalene der. ellers er jeg heeelt grønn. innspill, tips, råd, kakeoppskrifter mottas med stor takknemlighet! iogmed at snuppa bare er tre, er jeg ikke sikker på om det bør være så mye planlagte aktiviteter, eller..?
Lovemelikeyoudo Skrevet 7. oktober 2010 #2 Skrevet 7. oktober 2010 Trenger ikke så mye planlagte aktiviteter nei, de kan kanskje "fiske" godtepose;) Det er gøy! Ellers kjører du på med pølse, brus og litt is/kake og frilek;)
freebird Skrevet 7. oktober 2010 #3 Skrevet 7. oktober 2010 Små barn spiser ikke så mye er min erfaring, og mange er ikke så begeistret for pølser heller. Jeg har veldig gode erfaringer med fiskepinner og kyllingnuggets, friske grønnsaker og ketchup. Jeg er litt opptatt av å gjøre noe annet enn godis-posen, barna får så mye søtsaker og kaker og greier uansett. Da snuppa mi ble 3 år kjøpte jeg inn hvite t-skjorter også hadde jeg tekstiltusjer fra før. Alle barna fikk tegne på hver sin t-skjorte og ta med hjem, topp stemning! Snuppa mi er superfonøyd med muffins og boller, det er også mye enklere enn store kaker. Datteren din kan jo få være med og pynte muffins, det er stas.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå