pelleguri:) Skrevet 6. oktober 2010 #1 Skrevet 6. oktober 2010 I februar blir min pappa 80 år. Hva skal vi finne på? Han har 4 barn og en kone. Da mamma ble 70 år, reiste vi 6, til Barcelona, i ca en uke.Det ble veldig velykket. Har lyst å gjøre noe av det samme, men nå er det vinter. Har noen noen gode tips???? Han er frisk og oppegående:) Har diskutert å ta med oss "våre" familier også, men det blir litt mye styr.
Grip noen i å gjøre noe godt Skrevet 6. oktober 2010 #2 Skrevet 6. oktober 2010 Langhelg på høyfjellshotell et sted? Mvh
Gjest Skrevet 6. oktober 2010 #3 Skrevet 6. oktober 2010 Hva med å leie en hytte på et flott sted, evt flere hytter så de eldste kan trekke seg litt tilbake når alle barnebarn blir for masete. Med felles middager og oppdekninger så blir jo det flott;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå