Gå til innhold

ALLE bør se denne.... ang bil sikring...


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Denne var helt grei, men jeg stusset over det med babystolen. De babystolene jeg har hatt står det helt tydelig at bærehåntaket skal stå i bæreposisjon i bilen, mens her klikket jo damen håndtaket bakover etter at hun hadde festet setet i bilen...?

 

Synes denne også er fin jeg

 

 

En liten vekker til en del tror jeg.

Skrevet

Ja, håndtaket skal være i bæreposisjon og virke som en "veltebøyle". Rart at hun ikke vet dette...

Skrevet

Alva og stinen: Det er forskjell fra de forskjellige setetypene, de fleste skal stå slik som dere sier men noen skal også ha bøylen oppe. Derfor gjelder det å alltid sjekke bruksanvisningen til sitt sete nøye.

 

Jeg skal ikke uttale meg om hvilke regler som gjelder for akkurat det setet i filmen men jeg vet at enkelte seter skal ha bøylen i den posisjonen.

Skrevet

Har ikke sett på filmen så vet ikke hvilket sete som benyttes der. Men på BeSafe skal håndtaket skyves mot seteryggen etter at stolen er festet.

Hadde Recaro før det og der skulle det stå i bæreposisjon som en veltebøyle.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...