Gå til innhold

folk som sletter/inaktiverer FB profilen..............


Anbefalte innlegg

Skrevet

I det siste har flere som jeg vet om helt plutselig slettet profilen sin på FB - folk som tilsynelatende har vært ganske aktive der inne, legger hyppig til nye kontakter osv.. For ordens skyld så er jeg ganske sikker på at det ikke bare er jeg som er sperret!

 

Hva er årsaken til at folk gjør det tror dere? Har hørt om at folk for en periode inaktiverer profilen sin, men skjønner ikke det helt heller jeg. Noen som vet?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Noen jeg kjenner gjør det samme. Men så akiverer de profilen sin igjen. De ble bare lei fb og ble litt drastiske... De kan jo bare ta en pause fra fb :)

Skrevet

Kanskje folk rett å slett får nok av hele facebook??

 

Skrevet

Det er en del som har hatt virus, og derfor må de slette profilen! Så oppretter de ny om de vil være på facen! =)

Skrevet

det går ikke ann å slette seg fra facebook. du kan bare være inaktivere profilen ;)

Skrevet

Jeg har gjort det fordi jeg rett og slett synes FB er kjedelig.

Skrevet

Jeg har også deaktivert FB profilen min. Var også lei av å lese mer eller mindre uinteressante oppdateringer fra folk jeg ikke har kontakt med i det virkelige livet. Følte aldri for å oppdatere selv så det ble helt meningsløst å fortsatt være der.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...