Gå til innhold

Lang og god lørdagsdusj du liksom..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Blir jo kjeppjaga ut av frøkna så fort jeg har skylt ut shampoen!

 

Prøver å snike meg litt usett inn i dusjen, men det tar sjelden mer enn ett minutt før hun plutselig river opp kabinettdøra og braser inn i vannet med bleie og klær og krever å få bli med på moroa!

Da er det bare å skrelle madamen og slippe henne inn, og så får jeg streng beskjed om å komme meg ut og lukke døra.

"Mamma må få vaske håret Leah!"

"Mamma gå UT lukke døraaa!"

 

Jaja.. Balsamen får jeg ta i morra. Nå har hun sittet der i 15 min ETTER at jeg skrudde av vannet, nekter å komme ut. Moro med dusj, gitt ;o)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hehehe:p Artig frøken:) prøvde å få meg en litt avslappet dusj i sta jeg å siden jeg sliter me kvalme og svimmelhet,menneida, guttene kranglet så fillene fauk, å pluttselig skulle en av de på do å bæsje,da var d bare å komme seg fort utav dusjen. blææ altså. holdt på sånn siden 6 i mårest så no skal vi ut.

 

ha en fiiin lørdag:)

Skrevet

Hehe, huffda. Leah er i det minste blid ;o) Håper dere får en bedre dag ute av huset!

 

Ha en flott lørdag dere og :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...