Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #1 Skrevet 24. september 2010 Har vært singel i snart 2 år, og trives dårlig med dette. Føler meg gammel og stygg, hvem vil vel ha meg..som attpåtil har tre små barn. Kommer meg sjelden ut, så det er ikke akkurat sånn at jeg flyr desperat rundt på byen. Noen som har noen gode tips til hvordan man finner drømmemannen? Har ikke spesielt trua på nett-dating..
Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #2 Skrevet 24. september 2010 Ikke vær så negativ da, prøv, og se hva det fører til!
Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #3 Skrevet 24. september 2010 Jeg traff min mann via nettdating Har vært gift i 6 år vi nå, og sammen i 9, og har tre barn sammen... så går fint det
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå