Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #1 Skrevet 24. september 2010 Ser dere ting da? Ofte når jeg lukker øynene ser jeg sinte ansikter, både barn, kvinner og menn. Ofte skriker de og de ser helt fordreide ut. De kommer på en måte i mot meg i en fart og jeg skvetter til og sperrer opp øynene. Noen få ganger kan det være et sint dyr eller kun øyne som kommer. Ansiktene har ikke farger. Dette har jeg sett siden jeg var barn, heldigvis ikke like ofte lengre. Men jeg lurer veldig på hvorfor jeg har det slik?
Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #2 Skrevet 24. september 2010 Jeg ser ingenting. Eller, hvis det er lyst ser eg ei rødfarge pga øyelokkene.. :S
Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #3 Skrevet 24. september 2010 Ser sånt når jeg lukker øynene jeg også. Helt normalt! Stort sett ser jeg små forumstroll.
Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #4 Skrevet 24. september 2010 Jeg ser ofte en hvit prikk. Den er ganske irriterendes.. Men jeg må bare følge etter den!
Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #5 Skrevet 24. september 2010 Så jeg er ganske alene om å ha det slik med andre ord.
Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #6 Skrevet 24. september 2010 Jeg har ikke noe godt svar. Men gjør det samme en gang i blandt jeg også. Var oftere da jeg var barn. Dyr har jeg ikke opplevd å sett, og heldigvis så er ikke ansiktene sinte hele tiden heller.
Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #7 Skrevet 24. september 2010 Tror det er helt vanlig. Jeg hadde det som tidsfordriv da jeg var barn å se på alle de rare bildene som suser forbi. De kommer ekstra godt fram hvis man legger hånden over øynene slik at det blir et lett press på øyenlokkene.
Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #8 Skrevet 24. september 2010 Godt det ikke er bare meg som har det. Skulle ønske det var noe jeg kunne gjøre for å få de til å se blidere ut, heheheh. Takk for svar.
Anonym bruker Skrevet 24. september 2010 #9 Skrevet 24. september 2010 jeg ser veeldig mye rart:S men husker spesielt engang, da jg så en sånn "skrekkfil"dame dukke opp:S da gikk øynene mine å fort opp
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå