Anonym bruker Skrevet 23. september 2010 #1 Skrevet 23. september 2010 Dette blir hans første vintersko og dette er mitt første barn, så jeg har ingen erfaring med vintersko til barn. Kan dere komme med noen anbefalinger? Og hva er prisen?
Anonym bruker Skrevet 23. september 2010 #2 Skrevet 23. september 2010 Viking Goretex 699,- har dem på skoringen, eurosko osv Supre sko, tror og de vant testen i år. Husk at skoen skal være 1,5 cm større enn barnet fot, ta ut sålen og mål foten oppå der og pluss deretter på 1,5 cm Har og hatt Ecco sine tidligere men barna ble lade i de. Viking har vært best hvert år, verd hver krone
Anonym bruker Skrevet 23. september 2010 #3 Skrevet 23. september 2010 På xxl har de Viking gore tex til 499,-nå
Anonym bruker Skrevet 23. september 2010 #4 Skrevet 23. september 2010 Hvis han er flink til å gå hadde jeg også valg viking. Men de er veldig stive og kan være litt vanskelige å gå med om man er liten. Hadde det til min lille i fjor og han var da 16 mnd og hadde allerede gått i 5 mnd, men allikevel datt han endel med de, han klagde ikke altså hehe,men til minstemann nå på 13,5 mnd, kommer jeg til å gå for bisgaard eller superfit med litt lavt skaft. De er mykere og mer bevegelige, og vil ikke hemme like mye i leken. Eldstmann får viking tenker jeg:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå