Gå til innhold

JEG ER KVINNE OG FRI!


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Og har absolutt bhov for å vise mg naken til alle!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

I det minste så er det "frontal nudity" denne gangen da. Begynte å bli seriøst lei av å se hekken hennes brettet ut i media med jevne mellomrom.

Skrevet

Stakkars dame, hun må ha et skrikende behov for oppmerksomhet. Litt trist at avisene lar henne få det, hun burde forbigås i stillhet.

Skrevet

Hæ? Noe jeg ikke har fått med meg, skjønner jeg:)

Skrevet

Jeg skjønner ikke helt greia hennes, jeg.

 

Jeg er også kvinne, jeg er vel fri, men jeg har allikevel ikke så stort eksponeringsbehov.

 

Og så virker hun litt dum. men det er sikkert bare jeg som dømmer litt...

Skrevet

Jeg tror alle menn som er "mannsjåvinister" nå klapper i henda og roper høyt inni seg av fryd over alle "frie sterke kvinner" vom MÅ vise seg naken for å vise at de er det :o)

 

Også tenker de med seg selv, det er det vi alltid har saglt, kvinner egner seg best nakne i senga eller på kjøkkenet..Nå har de endelig funnet det ut selv.......Og på toppen av det hele kan man nå se nakne kvinner over alt,- uten og ble sett på som "Pornogriser";- fordi de "sterke frie kvinenr" må vise seg nakne,- når de har lyst, må vite,- helst der flest mulig kan se de på kort tid..

 

Fortsetter det sånn så sliter de snart de som jobber innenfor den "seriødse pornobransjen":..Trenger ikke porno når kvinner overalt viser seg frem slik...

 

Kjære vene, de må få lov til det,- men jeg lurer VIRKELIG på hvem som er "vinnerne her" til syvende og sist :o)

 

 

 

Skrevet

Vinnerne er Marianne Aulie og Aune Sand som får usannsynlig mye gratis PR,, taperne er oss som må tåle synet av henne i media hele bloody tiden

Skrevet

Ha-ha, sånn kan man også se på det :o)

Skrevet

Dette passet jo fint sammen med Bohus-katalogen (som dumpa i postkassa i går) som skal selge nye bilder fra henne. Løp og kjøp!

Skrevet

Jeg er også fri. Til å velge å ikke legge ut bilder av meg selv naken overalt.

Skrevet

Jeg skjønner ikke helt horfor hun der hele tiden må vise seg fram uten klær. Hun har jo ikke akkurat så mye å vise heller?

Hu er så tynn at det er ikke pupper der omtrent, og i tillegg så er resten overskygget av bein som stikker ut her og der.

 

Hun er så sykelig tynn at jeg begynner å tro at hun er det som kalles en sultende kunstner.

Skrevet

Vil mye heller se den nakne kroppen hennes enn de latterlige maleriene hennes. Deilig kropp.

Skrevet

Hadde hun oppført seg mer som Vebjørn Sand hadde jeg fått tillatelse til å kjøpe ett bilde eller to av henne, men samboeren ser på henne som en idiot og nekter å ha noe kunst av henne i hus.

Ja noen mannfolk ser forbi ræva hennes, selv om de såvidt har bikket 30:)

Skrevet

Er jeg ufri eller ukvinnelig når jeg har buksa på..? Det skulle jeg gjerne hatt svar fra Auli om...;P

Skrevet

Alle med klær er ufrie, ja. Du må nok kle deg naken du også. Eller er du altfor undertrykket?

Skrevet

Er nok det..I dag har jeg tilogmed 2 lag. Nesten så man burde forby såpass mye klær, for å beskytte meg mot undertrykking...(slik de har gjort i Frankrike nå...)

Skrevet

Det er du helt garantert, men så er jo det store spørsmålet: Hvor seriøst skal vi ta akkurat henne?

Jeg for min del venter i spenning på å se hvilken mannlig kjendis som prøver å fronte de nøyaktig samme meningene.

Nakenbilder for alle! høh...

Skrevet

Det er nok mange menn som fantaserer om Marianne Aulie når de onanerer, ja. Særlig den spretne rumpa hennes.

Skrevet

Selv synes jeg ihvertfall det er kjempedeilig å gå omkring hjemme splitter naken. Sitter også foran pcen uten klær ganske ofte.

Skrevet

Det er ihvertfall noe helt annet enn å kle seg naken for hele verden og kalle det kvinnekamp. :-P

Skrevet

Herregud så mye jantelov som er ute og går. Hvis Marianne Aulie vil kle av seg alle klærne og kalle seg fri, betyr det ikke at hun mener at alle kvinner med klær er ufri.

 

Jeg syns noen av stuntene er morsomme, mens andre er midt på treet. Hun maler tøffe bilder, og jeg liker at hun driter en lang marsj i janteloven.

 

Hva er problemet med å tro at man er noe?

Skrevet

Det har da ingenting med jantelov å gjøre, det har med å gjøre at man kaller det feminisme og kvinnekamp når det er prkåthet og eksibisjonisme...

Skrevet

Det er et problem å tro at man er en stor kunstner, hvis så å si alle kunstkjennere og eksperter framholder at det faktisk ikke dreier seg om stor kunst i det hele tatt, snarere tvertimot. Hun har et selvbilde som ikke stemmer med realitetene. Men kroppen hennes er det ingenting å utsette på. Skulle tro at også hun selv har en mistanke om at kunsten hennes egentlig er nokså verdiløs, siden hun satser så mye på kroppen sin i stedet.

Skrevet

Det må da gå an å få nok av en persons stadige trygling om oppmerksomhet uten at det er snakk om janteloven? En kan ikke ha fulgt mye med i media om en ikke har fått nok av det patetiske mennesket der.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...