Anonym bruker Skrevet 21. september 2010 #1 Skrevet 21. september 2010 noen som har erfaringer å dele.. skulle egentlig kjøpe viking, men en uforusett stor regning denne mnd er det ikke penger til det (måtte på legevakten å sy et kutt)
Anonym bruker Skrevet 21. september 2010 #3 Skrevet 21. september 2010 Ble testens taper i F&B sin test . Ville styrt unna. Men jeg har sett fjorårets modeller til halv pris på noen skobutikker. Kjøpte viking til minsten i går, og det var fjordåretsmodell.
Anonym bruker Skrevet 21. september 2010 #4 Skrevet 21. september 2010 Jeg kjøpte viking gore tex igår til 399.
Anonym bruker Skrevet 21. september 2010 #6 Skrevet 21. september 2010 Men dere som kjøper viking gore tex... Var nede på skoringen og tok en titt i dag, men det finnes jo flere forskjellige viking gore tex. Fant ut at et par hadde jeg hatt tidligere, men at jeg ikke var kjempefornøyd. Noen som har peiling på dette? Hvilken viking bør man velge? De skal ha salg fra torsdag, så tenkte å kjøpe da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå