Anonym bruker Skrevet 19. september 2010 #1 Skrevet 19. september 2010 ..Uttaler at det er viktig for henne og mannen å få mange barn. Men at de ikke stresser med det helt enda... Regner nesten med de har tenkt å adoptere en hel drøss? Dama er jo 35 år, og skal være glad om hun klarer å få barn.. For mange er 35 år for sent. Må si jeg synes hun virker litt mæd hele dama..
Anonym bruker Skrevet 19. september 2010 #2 Skrevet 19. september 2010 Mange kjendiser som fryser ned egg i ung alder. Det er ikke så uvanlig i USA. Har en amerikansk venninne som er 35 år og hun har fosset ned egg fordi hun ikke har møtt drømmemannen enda. Hun er en helt vanlig jente. Ikke spesielt rik eller "rar".
Anonym bruker Skrevet 19. september 2010 #3 Skrevet 19. september 2010 Det går jo faktisk fint an å få ganske mange barn helt naturlig selv om man er blitt over 35 da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå