Gå til innhold

Nok et spørsmål om søvn og spedbarn?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har 7,5 måneder gammel baby som har endret sin sovemønster i siste 4 uker. Hun har sovet natta gjennom siden hun var 3 mnd. Nå har hun mange oppvåkninger mellom kl. 12.00-05.00 hver natt. Hun spiser godt i løpet av dagen og er ikke sulten. Jeg ser ikke noen tenner heller. Hva kan det være? Noen erfaringer?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan være tenner selv om du ikke ser noe. Mine har vært veldig urolige lenge før tennene kom...

Skrevet

Hun kan like gjerne ha begynt å ha et mer aktivt drømmeliv ettersom hun nå begynner å bli større. Snuppis var lik, men litt senere ute enn din, men hun var prematur og lå etter på den alderen.

Skrevet

Små barn lærer fort uvaner. Om hun er mett ikke syk ikke tenner har det bra prøv være litt streng kom inn i den gode vanen igjen. Massssse lykke til =0)

Skrevet

Tror nok at du har litt rett der. Begynner å bli sliten av "festing" mellom 12.00-05.00. Skal flytte henne til eget rom i helgen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...