Anonym bruker Skrevet 16. september 2010 #1 Skrevet 16. september 2010 Hvorfor ble det slutt med barnefar/deres forrige kjæreste ?
Anonym bruker Skrevet 16. september 2010 #2 Skrevet 16. september 2010 Fordi han er psykopat. Dessverre fikk vi barn før jeg fant det ut.
Anonym bruker Skrevet 16. september 2010 #3 Skrevet 16. september 2010 Huff Håper du og barnet har det bra nå!
Anonym bruker Skrevet 16. september 2010 #4 Skrevet 16. september 2010 Ble gravid og nektet å ta abort. Like greit at det ble slutt. Vil ikke leve med en mann som ber meg om å velge mellom ham og et barn (for meg var det et barn ettersom jeg ikke ønsket å ta abort)
Anonym bruker Skrevet 16. september 2010 #5 Skrevet 16. september 2010 Du gjorde nok det riktig valget 2102 Modig gjort av deg!
Anonym bruker Skrevet 16. september 2010 #6 Skrevet 16. september 2010 Tusen takk:-) Har ikke angret en dag (vel, bortsett fra fødselen kanskje? hehe). Koser oss stort og har lagt mannfolk på hylla for en stund;) 21:02
Anonym bruker Skrevet 16. september 2010 #7 Skrevet 16. september 2010 Nå er ikke jeg singel lenger heldigvis, har funnet meg en ny mann i livet :-) Men det ble slutt mellom meg og barnefar fordi han ikke elsket meg lenger. I senere tid har jeg skjønt at han var svært manipulerende og dårlig for meg å ha i livet. Dessverre fortsetter han på samme måte og ødelegger mye for meg og barna. Hadde jeg visst at det fantes folk der ute som min nåværende kjæreste så hadde jeg aldri sett 2 ganger på eksen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå