Gå til innhold

Sterilisering og mens


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lillegutt ble tatt med haste keisersnitt og jeg valgte og sterilisere meg samtidig. Det har nå gått 7 1/2 mnd og jeg har ennå ikke fått mensen tilbake !!!! Er dette vanlig ????

 

Det hører vel med og fortelle at jeg fullamma i 5 1/5 mnd og har nå slutta helt å amme. Det er vel ca 3 uker siden han fikk pupp sist.

Videoannonse
Annonse
Gjest Lykkeliten2
Skrevet

jeg ville tro at man sluttet aa menstruere naar man sterieliserte seg.. men kanskje ikke

Skrevet

Nei, mens skal man få selv om man er sterilisert. Men det kan ta tid etter amming før mansen er tilbake for enkelte. Jeg fikk ikke mens før lenge etter jeg sluttet å amme nr 1, gikk 3 mnd faktisk her.

Skrevet

Får håpe det går leeeenge enda da :0)

Begynte nesten å lure på om de hadde kutta feil streng ;0)

Skrevet

Hehe....jeg har selv hormonspiral nå og har ikke mens, veldig kjekt. Nyt det så lenge det varer, mens er noe herk.

 

Skrevet

Sterilisering endrer ingenting i forhold til mens og menssyklus. Det er helt vanlig og normalt at det tar mange måneder før mensen er tilbake etter fødsel. Nyt det så lenge det varer.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...