Anonym bruker Skrevet 15. september 2010 #1 Skrevet 15. september 2010 Det er til noen fjerne slektninger av meg. Jeg er plutselig helt blank, og aner ikke hva jeg skal skrive! Det holder sikkert med en setning eller to. Hjelp!
Anonym bruker Skrevet 15. september 2010 #2 Skrevet 15. september 2010 Lev vel. Måtte hell og lykke følge på deres vei. Ha et fint liv. Til lykke med den store dagen. Gratulerer som nygifte. ? jeg aner ikke selv. Husker ikke hva jeg pleier å skrive.
Adele Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ Skrevet 15. september 2010 #3 Skrevet 15. september 2010 Til lykke med dagen og framtiden. Akkurat passe upersonlig hvis det er fjerne slektninger:)
Anonym bruker Skrevet 15. september 2010 #4 Skrevet 15. september 2010 Tusen takk for fine innspill! HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå