Gå til innhold

Førstegangskontroll..


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg lurer på om det er vanlig om barnefar er med på denne? Er det liksom noe poeng?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Mannen min var aldri med til legen, men til timene hos jordmor.

Skrevet

Det er ikke noe poeng at han er med nei men det kan jo være litt hyggelig :)

Hyggelig å gjøre det sammen

Skrevet

Takk for svar!! :) Tenkte meg at det ikke var noe poeng.. Ikke vil jeg ha han med til legen heller egentlig, men etterhvert til jordmor selvfølgelig.. Takk igjen for svar :)

Skrevet

For vår del var det veldig fint at han var med. Han har vært med på alle kontroller, og føler at han også har blitt godt ivaretatt og fått god kontakt med jordmor og lege. Første gang fikk han uttdelt noen fine brosjyrer rettet mot far. Han syntes også det var betryggende å høre at alt sto bra til med blodtrykk og lignende. Det vil sikkert din også synes. Desuten slipper du jo å gjenfortelle alt sammen når du kommer hjem. Ta han med du, om du vil, for han får nok noe ut positivt av det ja. :)

Skrevet

Jeg har ikke hatt med mannen min til legen, men til jordmor..:)

Men det er fordi legene her ikke gjør noe spesielt... Jordmor derimot har sånn doppler så vi får høre hjertelyd og litt sånn,så da har han på en måte litt mer glede av det...:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...