Magia Skrevet 11. september 2010 #1 Skrevet 11. september 2010 Hvordan vil du beskrive stilen din? Tenker da på klær. Bryr du deg mye om hvordan du tar deg ut, og hva andre syns?
Ugl@ Skrevet 11. september 2010 #2 Skrevet 11. september 2010 Hehe...alt etter dagsform, til daglig kler jeg meg helt vanlig og ganske kjedelig i jeans/ topp/ genser, tights og tunika, en skjelden gang joggebukse og hettejakke. Alt etter hva jeg skal og hva jeg finner i skapet. Liker kjoler godt faktisk og liker å kle meg feminint. Har også sans for dressbukser og skjorte :-) I det store og hele har jeg ingen bestemt stil egentlig, ikke som jeg er trofast til i hvertfall. Har litt rocka stil innimellom da ;-)
Ugl@ Skrevet 11. september 2010 #3 Skrevet 11. september 2010 Om meg bryr meg om hva andre synes,,,,tjaaaa...egentlig ikke :-)
Magia Skrevet 11. september 2010 Forfatter #4 Skrevet 11. september 2010 Du høres litt ut som meg Ugla Jeg kler meg ganske vanlig (tror jeg) til daglig. Jeans, singletter/tank topper og hettejakker/gensere. Er ikke så veldig fargerik av meg. Liker best jordfarger; brunt, mørk grønn, grått, og har mye svart. Men bruker ofte sånn naglebelte med "flate nagler" og converse sko som er så slitte som mulig. Er nok litt rocka. Kler meg gjerne i kjoler som er feminine, men ikke prangende og fargerike. Tror kanskje folk har inntrykk av at jeg bryr meg mer om hva jeg har på meg enn jeg faktisk gjør, og det er fordi klærne mine "matcher" uansett hva jeg plukker frem fra skapet da alle fargene går godt sammen. Og jeg er glad i skjerf, baggy luer, solbriller og sånt. Meen, jeg bryr meg kanskje litt, for jeg trives veldig dårlig hvis jeg har tilfeldigvis tatt på meg mye lyse klær, og ikke har spray i håret. Da ser jeg så fryktelig streit og stelt ut. Hehe
TøffiTrynet☠ Skrevet 11. september 2010 #5 Skrevet 11. september 2010 Stilen min er trange mørke jeans, Converse, lang og utsvingt topp med singlet under. Gjerne parkas til, om det er litt kjølig... Litt rocka, tror jeg... Til finere anledninger elsker jeg 50-talls kjoler og høye heler.. Jeg bryr meg om hvordan jeg tar meg ut, ja... Men gir fullstendeg f... i hva andre synes!
lille sprelle Skrevet 11. september 2010 #6 Skrevet 11. september 2010 sporty blir nok ofte olabukser og en topp....
Snuppa! Skrevet 11. september 2010 #7 Skrevet 11. september 2010 Min stil er vel mer feminin.. Liker å pynte meg. Bryr meg ikke hva andre synes, men liker å føle meg velstelt.
jordbærsjokolade Skrevet 11. september 2010 #8 Skrevet 11. september 2010 Er nok litt kjedelig. Jeans med en topp/bluse/genser. Alltid med litt utringning da:) Bruker gjerne dus rosa, pudderfarger men kan også slå til med noe skikkelig knallt. Liker ikke mønster. Gjerne høye heler om ryggen tillater det:)
jordbærsjokolade Skrevet 11. september 2010 #9 Skrevet 11. september 2010 Syntes litt sånn nedtonet bohem er veldig fint da, med empireliv og sånne ekstra lange ermer...men uten så mye flower power
Tante Blås Squaw Skrevet 11. september 2010 #10 Skrevet 11. september 2010 Elsker 50tallsstil ) Feminint med utsvingte skjørt, klare farger, prikker, hårbånd, perler, høye hæler.
Ksenia & Anjem Skrevet 11. september 2010 #11 Skrevet 11. september 2010 kjedelig..svarte tights, hvit og svarte tynne bomullsgensere..
Gjest Skrevet 11. september 2010 #12 Skrevet 11. september 2010 Dongeri, gjerne som sitter godt over baken, med vide ben.Eller skinny. Litt tight topp, kanskje. Knall turkis eller blå, eller svart? Jeg har ganske smale hofter og rumpa er ingenting å skamme seg over så da fremhever jeg gjerne den. Blæ. Og så liker jeg å gå med sko med en liten hæl, til hverdags hvis jeg ikke går for goretex (vestlandet, ja). Har feks noen knall røde som er favoritten i det daglige. Litt sånn sporty-elegant kan jeg kanskje kalle det?
PAVEEL Skrevet 11. september 2010 #13 Skrevet 11. september 2010 Dongri, t-skjorte el annen type korterma topp og cardigan. Alt fra Rockegruppe tskjorter til mer klassisk vakre. Men det er vel det som går igjen. dongri, skjorte, cardigan. Er vel en litt rocka type. Skal jeg pynte meg liker jeg å være vakker, altså veldig feminint:-)
wirre;o) Skrevet 12. september 2010 #14 Skrevet 12. september 2010 Klassisk med kvalitet. Ikke noe Cubus her, nei.
Let's hear it for the boys! Skrevet 12. september 2010 #15 Skrevet 12. september 2010 Går for det meste i kjoler, av og til i skjørt. En sjelden gang tar jeg på meg en bukse, men jeg trives egentlig svært dårlig i dem. Jeg følger ikke moten slavisk, men kan godt følge en trend hvis jeg liker den og den kler meg. Hvis jeg kunne hadde jeg gått i Fam Irvoll til alle anledninger. Det er helt i min gate.
Mille** Skrevet 12. september 2010 #16 Skrevet 12. september 2010 Jeg går mye i jeans, lang singlet og cardigan, har skapet fullt av forskjellige typer cardigan. Av jeans liker jeg både smale og de med bootcut. Ellers er jeg glad i å gå i tights med lange overdeler over. Liker sko med hæl på, kilehæl er min favoritt, så jeg er veldig glad for at det er på moten igjen. Har mange, mange par støvletter, mange sjal, øredobber, armbånd, vesker som jeg bruker for å sprite opp ett antrekk. Ikke alt på en gang da, less is more. ;o) Jeg bryr meg om hvordan jeg tar meg ut, bruker sminke, farger håret og liker å kle meg fint, hva andre syns tenker jeg ikke så mye på. Kanskje litt bare.... ;o) Du ser ikke meg komme dassende på butikken i joggebukse, usminket og med uvasket hår, for å si det sånn. Går ikke sånn hjemme engang.
*Rutletutt* Skrevet 12. september 2010 #17 Skrevet 12. september 2010 Tja...vet ikke helt om "stilen" min har et navn...i såfall ville det vært casual feminint...? På jobb blir det ofte smale bukser/tights med lange topper, cardigans, bluser eller pen-shorts og kjoler. Varier litt, men må kle meg noe lunde pent. Hjemme liker jeg best skinny jeans med en lang singlet/topp. Går aldri i joggebukser ol. Liker å kle meg feminint. jeg føler ikke selv at jeg kler å være "maskulint" kledt. Liker å sprite opp antrekket med fine sjal og litt store smykker (type Dyberg/Kern). Avsko går jeg helst i flate støvletter eller sko, men syns det er veldig pent med høye hæler, men sjelden jeg går med det pga balansen;-/ Av kjendiser liker jeg en blanding mellom Sienna Miller, Nicole Ritchie, Olivia Palermo og Jennifer Aniston. Skulle gjerne hatt alle fires garderobe og kombinert dem;-)
*Rutletutt* Skrevet 12. september 2010 #18 Skrevet 12. september 2010 Om jeg bryr meg hva andre syns...tja...selvsagt til en viss grad. jeg liker å få skryt for klærne mine, men jeg kler meg først og fremst for min egen del, at jeg skal føle meg vel med det jeg har på meg. jeg har nok blitt mer avslappet til det enn hva jeg var før. Tidligere jobbet jeg på Vero Moda, og var veldig opptatt av klær og hva jeg hadde på meg. Etter jeg byttet jobb og fikk barn, har det endret seg endel...;-)
Lille tripsi Skrevet 12. september 2010 #19 Skrevet 12. september 2010 Ung stil, liker ikke å gå i kjerring klær:) Liker godt litt hullete jeans, el skinny jeans med tunika el feminime bluser. Grove stølvetter og ankel boots med kilehæl. Har også klær fra odd molly og chill som noen her mente var kjerring, og ja dei har klær med kjerring preg men så har dei mye som er tøfft også. Men har diesel, nolita, freeman klær, men handler også en del fra hm. Har en grov og ung stil som passer meg fordi om jrg har passert 30 år, jeg trur at klær forteller mye hvordan vi er som person.
Gjest thricane Skrevet 12. september 2010 #20 Skrevet 12. september 2010 liker skinny jeans og skjorter. bruker også en del kjoler.
The Bad Gal Skrevet 12. september 2010 #21 Skrevet 12. september 2010 Jeg går naken. Alltid naken. Og snowjoggers.
LillePudding<3 Skrevet 12. september 2010 #22 Skrevet 12. september 2010 Hmm. Har en mer rocka stil elsker svarte jeans, meget utslitte converse, band t-sjorter, naglebeltet ( flate nagler) osv. Går veldig mye i svart. Prøver nå da som jeg har blitt mamma å gå i klær med litt mere farger ( men det funker dårlig:p )Trives best i svart og lilla selv om jeg ser ut som en liten unge måten jeg går kledd Hater å pynte meg, Kjoler er det verste jeg kan gå med. Skal jeg prøve å pynte meg blir det tights og en tunika av no slag og støvletter. Bryr meg ikke i det hele tatt om hva andre synes, får høre at jeg ser ut som en 16åring måten jeg går kledd. Men jeg er bare 19,så hvorfor skal jeg bry meg? Stilen min er den jeg er
fox`y Skrevet 12. september 2010 #23 Skrevet 12. september 2010 går som oftest i joggeklær og hettejakker.. jeg liker ikke ting som strammer. men jeg har også på meg sorte bukser,med topp og tunika til vanlig. jeg liker best store joggeklær, d har vell noe me hva man føler seg vell i. men kan en sjelden gang pynte meg opp hehe.
Monajenten Skrevet 12. september 2010 #24 Skrevet 12. september 2010 Tja, vanskelig å svare på, bruker mye forskjellig. Går ofte med kjoler og støvletter eller tøffe pumps, skinny jeans, tights, tøffe/romantiske topper, masse blonder o.l. Går stort sett alltid med høye hæler, men har også støvletter uten hæl. Skapet består for det meste av svart, hvitt, lilla, grått, gammelrosa, litt brunt, turkis og blå.
Aliena Skrevet 12. september 2010 #25 Skrevet 12. september 2010 50-60-tallsstil, i hvertfall når jeg skal pynte meg. Har en drøss med kjoler fra den epoken, kjøpt brukt. Til hverdags er det mest jeans og en topp og cardigan. Det jeg har mest av (utenom kjoler) er jakker /kåper i alle mulige varianter. Tror ikke jeg eier et eneste plagg fra h&m, men har endel second hand. Har svært lite svarte innslag.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå