Gå til innhold

Hjeeeelp!


MammanTilVerdensFineste

Anbefalte innlegg

Skrevet

Har kikket en del på nettet etter bilsete for 0-12 mnd. Har funnet en maxi cosi citi i tyskland og med frakt og det hele kommer det på ca. 900 kr. Noe som er super billig! Er det noen andre som har kjøpt denne? De har også flere andre typer som jeg også vurderer, som ser mer stabile ut i forhold til comfort. Men så tenker jeg på tollavgift. På toll. no så står det at barnevogner er tollfritt, gjelder dette også for barneseter? Noen som har litt greie på dette? Hadde vært greit å kunne "spare" litt med å handle på nettet. På forhånd, takk:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jøss!! vi har kjøpt maxi cosi bilsete, men usikker på om det heter citi?? Det var det mest kjøpte fikk vi beskjed om, og er en testvinner:) Hmm... UANSETT billig med 900 kr da!! vi kjøpte vårt sete med base til 3500,- på simobutikken...:o

 

Skrevet

Hm... Vet at denne bare festes med bil- beltet, men ellers er den helt lik av utseendet. Tror jeg rett og slett bare hopper i det. Penger spart:)

Skrevet

Jeg bestilte bilsete på nett fra tyskland. Ikke maxi cosi men et annet. Måtte vente i 3 mnd før jeg fikk dt levert, selv om det skulle ta fire uker. Bare vær oppmerksom på at det kan skje.

Skrevet

Oi! Det var jo alt for lenge! Takk for tipset:) Måtte du betale toll?

Skrevet

Ja, men ikke så mye. Man må betale toll for alt som ikke er registrert som "gave" og bøker.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...