Make№4 Skrevet 7. september 2010 #1 Skrevet 7. september 2010 Er det noen av dere her inne som tar bidronninggele og har fått mye mer murringer i magen etter eggløsningen? Er på dag 18 og 5 dpo og har skikkelig mensmurringer..bruker få skikkelig vondt i brystene men det har ikke kommet ennå....hmm... Noen som har reagert slik på bidronninggele?
Lillesøster/bror til tulla? Skrevet 8. september 2010 #2 Skrevet 8. september 2010 Jeg tar bidronninggelé til eggløsning, og stopper da, og har ikke merket noe mer til murringer, men jeg synes jeg har flere symptomer rundt eggløsning bedre enn jeg hadde før. Tar du bidronninggelé også etter eggløsning?
Make№4 Skrevet 14. september 2010 Forfatter #3 Skrevet 14. september 2010 Heissan... Ja jeg spurte om dette hos helsekosten,to forskjellige forresten for å få riktig svar... og der sa de at man bare skulle spise det hele tiden for å få best effekt,hvis man sluttet så ville man liksom starte på nytt hver gang...men når man ble gravid så skulle man slutte..:-) Har IKM på fredag/lørdag og har hatt lette menssmerter/murringer siden EL...trodde kansje det hadde skjedd noe da denne mnd, men etter en blendahvir gr.test idag så var det nok bidronninggelen som lurte meg...:-( Trodde den skulle lette pms jeg, men jeg ble da mye værre...ennå mer vonde pupper,vondt i korsryggen,mer kviser og disse murringene da... Ikke lett å forstå det her!?
mamma til twins Skrevet 15. september 2010 #4 Skrevet 15. september 2010 Vet du hva.. Jeg har også opplevd mye sterkere menssmerter de par siste månedene, men har ikke satt det i sammenheng med bidronningkapslene jeg tar.. Før nå! Tror kanskje jeg skal vurdere å slutte etter EL jeg også.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå