Gå til innhold

Helg, og helt utslitt, hvordan skal jeg bli "klar" for uka???


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Da har det vært helg nå, og jeg som tenkte å få så mye gjort unna i helgen, har en haaug med klær jeg har vasket, men med to dager med lange turerpå fjellet ( har vært så fint vær) har jeg ikke fått gjort en dritt her hjemme.. Nå er jeg helt utslitt, jenta har lagt seg og hun er midt i trassalderen og alt er en kamp.. Har bekkenløsning i tilegg, så nå har jeg bare lst å legge meg ned på sofen men kan ikke, er sååå mye jeg må gjøre.. Så har jeg full skole neste uke.. sukk!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kanskje du skulle droppet de to laaaange turene på fjellet da? Om du har så vondt i bekkenet ditt??? Makan...

Skrevet

Beklager... men jeg har ikke så mye medfølelse for deg.... du har valgt å prioritere to laaaange fjellturer (som du selv sier) pga. fint vær, å latt husarbeid være husarbeid.

Her har det også vært fintvær hele helga, men har tatt unna husarbeidet på morgenen og kvelden, kost oss med barna på dagtid. Jeg er sliten jeg også... har hatt middagsgjester idag, smerter i rygg og skulder (pga. jobb), men setter meg ikke ned å klager av den grunn. Husarbeidet må gjøres.... ingen gjør det for deg... eller?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...