Gå til innhold

Jeg lurer på hvordan dere ser ut...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Sikkert ekle troll alle sammen.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja på seg selv kjenner man andre ;-)

Skrevet

Å ja! Jeg er 2.40 høy og 3.20 brei, med vorter over det hele. Faktisk taster jeg med en vorte nå, da jeg ikke har fingre. Jeg er en eneste stor klump. Sånn er vi alle her inne.

Skrevet

*lettelse*

Trodde jeg var den eneste! :)

Skrevet

Jeg er 1.65, mørkt brunt hår og mørke brune øyne. Har lang bob som frisyre og prøver å kle med ordentlig og sminker med daglig.

Skrevet

12:03 - Priceless! :-D Haha..

 

12:29 - Who gives the fuck?

Skrevet

Halvparten så ekkel som deg, sikkert :-)

Skrevet

Who gives A fuck.

Skal man tøffe seg bør man gjøre det riktig.

Skrevet

A fuck, ja.. med mindre man bare har gjort det en gang og dermed ikke har sammenligningsgrunnlag.... hehehe =)

Skrevet

Ja, og nå er du KJEMPETØFF 14.25! You go girl! ;-)

Skrevet

jeg har ett øye og to neser og tre hoder og fire bein, og fem føtter og seks ører og sju negler av gråstein

Skrevet

Jeg ser ikke ut. Her kom alderen som julekvelden på kjerringa. Jeg trodde jeg kunne peise på med slækkings for alltid og her sitter jeg og er mildt sagt uappetittlig.

Heldigvis bryr mannen min seg kun om vedhogst og å ha noe godt å ete til middag. Takk og lov!

Skrevet

12.29 her. Jeg synes dere er slemme og jeg er glad for at jeg iallefall vet å oppføre meg ordentlig. Til og med på et nettforum hvor man er anonym. Som dere vet så kommer skjønnheten innenfra ;)

Skrevet

Rettelse: Ikke dere, men DU 14.25:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...