Gå til innhold

Kan det være noe på gang?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har hatt skikkelig sterke menssmerter siden sent i går kveld.. Har nesten ikke sovet noe særlig i natt. Har hatt diare siden 5 i dag tidlig.. Nå kommer det i ny og ne noen tak i magen, det stikker litt i underlivet og kjenner det presser.. Vet ikke helt hvordan jeg skal beskrive det.. Men gjør sabla vondt og det har holdt på sånn siden kl 11 i dag.. Kan det være tegn på at han kanskje gjør seg klar til å komme ut snart?.. Er 40 uker på mandag. Har vært å blitt tøyta to ganger. hadde fortsatt 1-2 cm åpning når jeg var hos jordmoren nå på mandagen men livmorhalsen var helt vekke..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Oi så spennende.. Høres jo ut som om det er noe på gang. Må holde oss oppdatert!

Gjest UndrendeUllteppe
Skrevet

Signerer denne! Lykke til! :-)

Skrevet

Høres ut som fødsel på gang :) Jeg starta også forige fødsel med skikkelig magevondt, menssmerter og løs mage. Er visst nokså vanlig at det starter sånn, kroppen tømmer seg for å bli klar til fødsel... Og det høres ut som om riene er på vei! :)

 

Du kan jo ringe føden og høre hva de mener? Gjør jo ikke noe å ringe de... :)

Skrevet

hvor lenge gikk du sånn? nå ser det desverre ut som det har stoppet opp =( har fortsatt ekstremt magevondt/menssmerter og løs mage. Kjenner litt press av og til men ikke så mye lengre..

 

Vil så gjerne at det skal ta seg skikkelig opp..tar på dette her må jeg si!!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...