Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #2 Skrevet 31. august 2010 hun er en idiot som aldri lærer noe som helst.
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #3 Skrevet 31. august 2010 Hun er ett irritasjonsmoment i livet mitt som jeg godt kunne vært foruten. Har heldigvis en far som er på kanal;)
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #4 Skrevet 31. august 2010 Resurssvak og uten evne til å se sine egne begrensninger og svakheter. Hun tolereres og omgås høflig.
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #5 Skrevet 31. august 2010 Synes hun er grei nok. Alt i alt har hun klart seg godt som mor, og hun er et veldig godt menneske. Men uff så distre! Jeg tenker vel som alle andre at jeg ikke vil bli som min mor. hehe <3
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #6 Skrevet 31. august 2010 ingen regel uten unntak Jeg håper jeg blir en like god mor som hun var og fortsatt er! Hun er helt fantastisk, og ser når hun bør og ikke bør blande seg. jeg vet ikke hva jeg skulle gjort uten henne
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #7 Skrevet 31. august 2010 he he, synes masse jeg. Stiller alltid opp når vi trenger. Hjelper oss masse med både hus og barn. Er støtt og stadig innom henne og tar en kaffe kopp (bor 200 m unna) barna elsker henne. Men kan mene litt vel mye noen ganger, veldig sta og har noen rare meninger. Og det feilier henne konstant noe, men lege drar vi ikke til. Sta som et esel. Og er sykelig opptatt av vekt. Feilet litt når det gjaldt oppdragelse på oss, men jeg har forhåpentlighvis lært av hennes feil. Men er mamma og må elske henne uansett, sånn er det bare Er ikke perfekt jeg heller.
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #8 Skrevet 31. august 2010 Hun sitter fast på nivået til en fjortis.. alkis og dramaqueen.. sier vel seg selv at vi ikke har den beste kontakten. Men hun kan være verdens beste mor, når hun er edru
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #9 Skrevet 31. august 2010 Hun er både snill og omgjengelig men akk så overfladisk! Et strøkent hus, hage og pene klær har en litt for stor plass i livet hennes. Pappa er helt annerledes. Han er en down to earth type man kan prate om alt, derfor har jeg alltid vært mest pappajente:)
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #10 Skrevet 31. august 2010 jøss... mange dårlige mødre. mamma har til tross for en vedig tøff oppvekst klart seg veldig bra. Hun er den beste mammaen man kan ønske seg: sterk, til å stole på... Hun har vært min klippe i livet kan man si Kanskje ikke verdens beste bestemor, men nå som ungene begynner å bli litt større har det kommet seg mer og mer. Tror hun kommer til å få et fantastisk forhold til mine barn.
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #11 Skrevet 31. august 2010 Jeg har en mor som alltid har gjort så godt hun har kunnet.et mennske som hadde fortjent så mye mer enn det hun har fått.
Gjest Persille☠Kadalma Skrevet 31. august 2010 #13 Skrevet 31. august 2010 Mammaen min er et fantastisk menneske!:-) Hun har vært gjennom mye, brystkreft, tarmkreft, har lymfedem, hun er blind, hatt et tøft ekteskap med faren min etc..hun ble nok mobbet på skolen også, noe som har vært med på å forme henne til den hun er. Hun er VANNVITTIG snill og tvers igjennom god. Beste mormor i verden. Hun er veldig pen både på utsiden og inni. Veldig glad i mammaen min.
hamsterpia Skrevet 31. august 2010 #14 Skrevet 31. august 2010 Synes hun er helt fantastisk. Både hun og faren min stiller opp for oss og barnebarna, og elsker å se barnebarna sine(8 stk). Vi hjelper selvfølgelig dem minst like mye som de stiller opp for oss, så det er ikke noe enveiskjøring. Selvfølgelig hadde jeg en periode i ungdommen hvor jeg synes hun var verdens mest idiotiske mor, men når jeg tenker tilbake nå, så har hun vært verdens beste. Hvis jeg er halvparten så bra mor som hun, så er jeg fornøyd!
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #15 Skrevet 31. august 2010 Hun har alltid ofret seg selv for alle andre, og har aldri hevet stemmen sin mot meg, eller andre eller kjeftet. Veldig flink med barn, snill, godhjertet, stiller alltid opp for andre:) Negativt: Er ikke så flink til å snakke om følelser eller fortelle folk at hun er glad i dem. (Men hun viser det såpass ofte at jeg aldri har vært i tvil;)
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #16 Skrevet 31. august 2010 Den beste mamma'n en kan ha. Hun kommer fortsatt om jeg er syk og ber om mamma's gode trøst Jeg har aldri kranglet med henne, men hun har likevel klart å få meg til å oppføre meg som jeg burde Mitt forbilde:) Sånn vil jeg at mine barn skal tenke og føle om meg
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #17 Skrevet 31. august 2010 Snill og rettferdig, real og veldig omsorgsfull! :-)
Anonym bruker Skrevet 31. august 2010 #18 Skrevet 31. august 2010 mamma er den jeg ser mest opp til. Hun er selvstendig og sterk, har en flott arbeidsmoral og gode holdninger. Hva skulle jeg gjort uten henne! Hun er en god og rettferdig mamma og mormor <3
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå