Anonym bruker Skrevet 30. august 2010 #1 Skrevet 30. august 2010 Hvorfor er det ikke en kul der når jeg ligger på ryggen? når jeg våkner på morgenen er magen helt vanlig, ingen antydning til gravidmage. den kommer sakte men sikkert utover dagen. blir helt oppblåst på kvelden. er 12+4.
Anonym bruker Skrevet 30. august 2010 #3 Skrevet 30. august 2010 Fordi det er slappe mavemuskler som kommer av hormoner og luft i maven. Ikke baby.
Anonym bruker Skrevet 30. august 2010 #5 Skrevet 30. august 2010 Jeg ser omtrent ikke gravid ut når jeg står opp om morgenen.. Om kvelden ser jeg ut som en liten elefant. Normalt;)
Anonym bruker Skrevet 30. august 2010 #6 Skrevet 30. august 2010 nei....den har jeg ikke hørt om..... skjønner jo at det har en sammenheng! men det er ikke liten mage det er snakk om. så hadde regnet med at det var en liten kul under det som er luft. hvertfall når den er så stor..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå