Anonym bruker Skrevet 28. august 2010 #1 Skrevet 28. august 2010 aldri vært det før, men nå er jeg dødskåt. sambo har gitt meg lov til jentesex.. så vil noen prøve?
Anonym bruker Skrevet 28. august 2010 #2 Skrevet 28. august 2010 Gravid? I så fall er det ganske normalt. Men vil råde deg til å la det være med fantasien. Trekant forhold, eller forhold med en jente mens du selv er i et forhold med en mann kan fort bli mer problematiske enn man først tror, særlig hvis man gjør ting enten påvirket av alkohol, rus eller av hormoner og ikke er helt seg selv. Hilsen en som har svidd seg på dette selv.
Anonym bruker Skrevet 28. august 2010 #3 Skrevet 28. august 2010 Du har tenkt å pule noen du finner anonymt på nettet? Lurt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå