Gå til innhold

Hjelp! Jenta vår har tissa i senga...


Anbefalte innlegg

Skrevet

utenfor tisselakenet, gjennom madrasstrekket og på madrassen. Er en vanlig skumgummimadrass. Er det noe vi kan gjøre, eller er de bare å kaste og kjøpe ny??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Trekket kan vaskes, du kan jo også vaske flekken på madrassen og lufte den godt. Skumgummimadrass er ikke så dyrt hos jysj hvis du foretrekker en ny madrass.

Skrevet

Jeg tok en gang en sånn madrss ut på terassen og spaya på med jif og vasket den med hageslangen.... Tok ca en uke før den var skikkelig tørr..... Men lukta fint etterpå. =)

Skrevet

Jeg pleier å ta av alt som kan tas av og så vaske selve madrassen godt. Det skjer her også fra tid til annen for å si det slik. Madrassen vår er skumgummi fra jysk, så jeg tenker at den kan byttes ut når den verste tisse-i-senga-perioden er over. :)

Skrevet

Og OM du skulle velge å bruke hageslangen; den blir SYKT tung etterpå! Mens den er full av vann, så du burde ha en plass ute som du kan dryppe av det værste, + rulle og klemme ut mest mulig vann! =)

Skrevet

Tusen takk for svar!! Da blir det Jif & hageslange mens trekket er i vaskemaskina :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...