Anonym bruker Skrevet 23. august 2010 #1 Skrevet 23. august 2010 Jeg blir mildt sakt forbanna nå! Min kjære svigermor som skal blande seg opp i alt, å jeg mener virkelig ALT! Her om dagen var hun så nyskjerrig over hvordan prevangsjon jeg brukte (bruker spiral), når jeg fortalte at jeg bruker spiral etter mye om og men, måtte hun jo legge seg opp i alle de ekle detaljene som er når man setter inn en spiral. Liker ikke og diskutere slikt i det hele tatt med andre. Også klager hun konstant på at jeg har bestemt meg for at baby skal ammes til baby er 6 mnd, men dette får jeg til stadighet høre at hun sulter og jeg er slem (hun sier det ikke direkte, mere hinter om det). BLIR SPRØ! Baby er godt over snittet og er fornøyd og legger på seg. Men neida, nekter og høre. Det har gått så langt at nå har hun tillogme fått med seg mannen min med på dette! Så nå maser han også på meg i at jeg skal stappe i baby grøt.. ååå!! (baby er 3 mnd) Også er hun sjokkert over at jeg sitter ved senga til baby når baby skal legge seg. Dette er visstnokk å sjemme baby bort?! Og smokken ikke minst, fy grisen det er i alle fall og skjemme baby bort! Jeg bruker og leke med baby på gulvet, men det er faen meg også feil! Baby skal lære og leke alene og være selvstendig..?! Også bruker hun og dukke opp uten og ringe, har tatt dette opp med henne flere ganger at hun kan i det minste ringe en liten stund før hun er på døra.. Synes nesten det er uhøflig. Hun blir jo små irritert viss vi ikke ringer og spør i god tid når vi skal på besøk til henne. Fikk også klaging pga at baby har begynt og bli redd fremmede, dette er da i følge henne pga jeg sitter for mye inne med baby. Trodde virkelig det var normalt at de ble redde for andre etter en stund? Hun er sikkert kjempe fornerma pga baby hyler og skriker når hun kommer for og hilse. hehe Måtte bare få ut litt:p
Anonym bruker Skrevet 23. august 2010 #2 Skrevet 23. august 2010 bla bla dumme svigermor, fy og klage...bla bla bla, hun er så fæl.... bla bla Gled deg til du blir svigermor og dine svigerbarn hater deg!
Anonym bruker Skrevet 23. august 2010 #3 Skrevet 23. august 2010 HI her. Tror virkelig ikke at jeg skal ha slike meninger og synspunkter som henne! Så synes ikke så synn i mine fremtidige svigerbarn
Anonym bruker Skrevet 23. august 2010 #4 Skrevet 23. august 2010 Ikke bry deg! og selv om hun får mannen din på laget sitt, så ikke bry det om han heller! Gjør det du selv føler er rett, og det går ikke an å skjemme bort en baby! Det eneste som gjelder er kos kos kos og atter kos:)
Anonym bruker Skrevet 23. august 2010 #5 Skrevet 23. august 2010 Dustekjerring! Si til henne at "i våre dager er det ikke sånn. Vi vet bedre. Det begynner jo å bli endeeel år siden du hadde små barn nå" (liten latter). Gir hun seg ikke så får du bli mer direkte. Og mannen din burde skjerpe seg. La helsepersonell fortelle ham at babyer bare skal ha melk når de er så små. Han burde bli mer lojal mot deg!
Anonym bruker Skrevet 23. august 2010 #6 Skrevet 23. august 2010 Hi her:) Skal prøve meg frem, for enten kommer jeg til og gå i taket en dag. Takk for svar!
Anonym bruker Skrevet 24. august 2010 #7 Skrevet 24. august 2010 snakk med samboern om dette. så kansje han kan prate med henne!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå